VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

• Kalite ve hijyen önceliklerinden ödün vermemek adına üretim kapasitesini optimum düzeyde planlayan

• Güçlü satış ekibi ve bayi agıyla müşteri memnuniyetine duyarlı

• Ve bu sayede markasıyla talep edilen butik bir entegre tesis olarak sektörde fark yaratmak

TARİHÇEMİZ

Gedik Piliç Kurulusu

%100 Doğal Lezzet Yediginiz tavuk pekala lezzetli olabilir. Peki doğal mı? Damak zevkiniz bizim için önemli. Ama saglıgınız daha da önemli. İlkemiz sofralarınıza güveni ve lezzeti bir arada getirmek. Bu yüzden piliçlerimizi %100 doğal kosullarda yetistiriyoruz.

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

• İstihdam yaratarak bölge ekonomisine katkı saglamanın yanında; ileri teknoloji ve hijyenik ortamlarda üretilen markalı ürünlere yönelik tüketici güvenini tesis ederek ekonomik ve saglıklı bir protein kaynagı olan piliç eti tüketimini yaygınlastırmak

HEDEF VE İLKELERİMİZ

Gelecegi tahmin etmenin en iyi yolu onu yaratmaktır.
1968'den beri hep bu sözü ilke edinerek hareket ettik.
Geçmisin bilgi ve deneyimleriyle geleceğe yön verip, beyaz et sektörünün öncü markası olmak için özverili ve disiplinli çalısıyoruz ve kalitemizden de asla taviz vermiyoruz.
Saglık, dogallık ve lezzet denilince akla ilk gelen marka olmak ve bu ünü yurt dısına tasımak için üstün kalite ve hizmet inancıyla çalısan dinamik ve yaratıcı ekibe sahibiz.
Dünyadaki tüm yeniklikleri takip ediyor ve kalitemizi her geçen gün gelistiriyoruz. Toplumun degisen gereksinimlerini göz önünde bulundurarak müsteri ve tüketici memnuniyetini saglamak temel hedefimiz.
Paylasımcı ve katılımcı yönetim anlayısıyla gıda güvenligi ilkelerine uygun sekilde piliç eti üretimi yaparak yasam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyoruz..