TARİHÇEMİZ

tarihçemiz

Gedik Piliç Kuruluşu

%100 Doğal Lezzet Yediginiz tavuk pekala lezzetli olabilir. Peki doğal mı? Damak zevkiniz bizim için önemli. Ama sağlığınız daha da önemli. İlkemiz sofralarınıza güveni ve lezzeti bir arada getirmek. Bu yüzden piliçlerimizi %100 doğal koşullarda yetiştiriyoruz.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Kalite ve hijyen önceliklerinden ödün vermemek adına üretim kapasitesini optimum düzeyde planlayan

Güçlü satış ekibi ve bayi ağıyla müşteri memnuniyetine duyarlı

Ve bu sayede markasıyla talep edilen büyük bir entegre tesis olarak sektörde fark yaratmak

MİSYONUMUZ

MİSYONUZMUZ

İstihdam yaratarak bölge ekonomisine katkı sağlamanın yanında; ileri teknoloji ve hijyenik ortamlarda üretilen markalı ürünlere yönelik tüketici güvenini tesis ederek ekonomik ve sağlıklı bir protein kaynağı olan piliç eti tüketimini yaygınlaştırmak

Gedik Piliç
Kurumsal Tanıtım Filmimiz

HEDEF VE İLKELERİMİZ

Gelecegi tahmin etmenin en iyi yolu onu yaratmaktır.
1968'den beri hep bu sözü ilke edinerek hareket ettik.
Geçmisin bilgi ve deneyimleriyle geleceğe yön verip, beyaz et sektörünün öncü markası olmak için özverili ve disiplinli çalışıyoruz ve kalitemizden de asla taviz vermiyoruz.
Sağlık, doğallık ve lezzet denilince akla ilk gelen marka olmak ve bu ünü yurt dışına taşımak için üstün kalite ve hizmet inancıyla çalısan dinamik ve yaratıcı ekibe sahibiz.
Dünyadaki tüm yeniklikleri takip ediyor ve kalitemizi her geçen gün gelistiriyoruz. Toplumun değisen gereksinimlerini göz önünde bulundurarak müşteri ve tüketici memnuniyetini saglamak temel hedefimiz.
Paylaşımcı ve katılımcı yönetim anlayışıyla gıda güvenligi ilkelerine uygun sekilde piliç eti üretimi yaparak yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyoruz..